Par mani

Esmu pavisam parasts latvju pusis. Es neesmu automehāniķis, nekad arī tāds neesmu bijis, bet bērnības čomi gan tādi ir, tā kā jau no bērnības esmu daudz ko remontos skatījies un vērojis, un arī daudz ko atskatījies. Remontēt gan neko bērnībā neremontēju. Mans darbības lauciņš, nu jau kādus gadus 10, ir IT industrija. Konkrētāk - tieši programmatūras testēšana. Ja vajag, varu arī uztaisīt kādu weblapu. Ja vajag, varu to notestēt. Ja vajag, varu izveidot dokumentāciju. Ja vajag, varu arī kaut ko atsevišķu uzprogrammēt. Ja vajag, varu arī grāvi izrakt. BET - darbu nemeklēju, vismaz ne tagad :) Ak jā, ja nu kas, tad esmu arī pieejams kādiem interesantiem IT projektiem (epasts: lslackware[iekš to]gmail.com). 

Beigās, kā izrādījās, ja vajag, varu arī šo to mašīnai izdarīt pats. Pašam prieks, mute smaida, un arī maciņš nav pārāk saplacis. Par cik, cenas dīleru servisos nav maciņam sevišķi draudzīgas, tad nu padaudz  darīju pats, kā arī pie saviem čomiem "krūmu servisos". Tā nu radās doma ieviest blogu lsoutback.blogspot.com, kurā veicu pierakstus pats priekš sevis, un, kā vēlāk izrādījās, arī citiem daudz kas noderēja. Kopš 2008. gada ripinos pa LV ceļiem ar 2004. gada subaru outback. Motoriņš parastais, 2.5, benzīns, automāts. Laiks gāja, un degvielas cenas uzkāpa pamatīgi. Latu par litru deviņdesmitpiektā benzīna jau nu vairs galīgi negribējās maksāt. Tā arī izlēmu par labu gāzes iekārtas uzstādīšanai. Kā vēlāk (lūkojoties statistikā) izrādījās, tas ir bijis visu laiku populārākais bloga ieraksts. 

 Bildīte tikai ieskatam, paņemta no visvarenās Googles tantes. Šeit (vismaz pagaidām) nav plānots rakstīt par jaunajiem subaru modeļiem. Pagaidām doma ir rakstīt tikai un vienīgi par B13 Outback / Legacy. Protams, ja kādam lasītājam ir ko teikt par Tribeca, tad nu nemaz neatteikšos ievietot kādu rakstiņu arī par šo auto, un pie reizes arī uzzināt ko vairāk par konkrēto modeli. Jā, jā, pamazām acs sāk mesties tribeca virzienā, bet nu nāks laiks, nāks padoms...  Sekot bloga ierakstiem varat caur rakstu RSS lentu, bet komentāriem ir sava, komentāru RSS lentaLai labi ripo!