Mazs Volvo V90 D4 apskats

Nu ko, passat jau kādu laiku atpakaļ ir pārdots, un nu ir kārta kam svaigākam.

Jau kopš sāku strādāt Zviedrijā, manu uzmanību vienmēr pievērsa V90 modeļa Volvo autiņi.
Tie šeit ir padaudz. Gan privātajiem, gan firmām, gan policijai. Protams, V90CC izskatās pavisam lieliski, bet nu cena, cena...

 

Atkal, paspēlējoties ar izsolēm, nejauši nopirku V90 D4. Šoreiz pirku caur citu izsoļu namu, un šim, jāsaka atklāti, bildītes un apraksti pieklibo, ja salīdzinam ar iepriekšējo, kur ņēmu passat.

Aprakstā bija minēts, ka ir parkingiem raksturīgi bojājumi, bet atklājās, ka aizmugurējais buferis ir iespiests, nevis kā es sagaidīju - vienkārši krāsas bojājumi.

Bet - bija arī plusi. Lielā, panorāmas lūka, nemaz nebija pieminēta, arī āķis un vēl kaut kas.


Bet nu labi. Pāriesim pie paša autiņa.

Bagāžnieks - no ārpuses liekas milzīgs, bet patiesībā, man liekas, ka pat mazāks nekā passat.

Jumta augstums arī zemāks kā passat. Ir arī jāpierod pie milzīgā plastmasas gabala pie spoguļa (gājēju un ceļazīmju atpazīšana) un lielajām priekšējām stoikām gar stiklu.

Aprīkojums - 2.0 dīzelis, 190 zs, priekšpiedziņa. 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba. Pusdrēbes / pusādas salons (vismaz vasarā nesutīs dibengals). Panorāmas lūka, 4 zonu klimatkontrole, 220v rozete aizmugurējai sēdekļu rindai. Gan jau vēl kaut kas :)


Pa lielam - auto liels, komforta līmenis labs. Rāvienā, liekas, ka passat pat bija ātrāks (tam gan bija 4x4), bet uz lielākiem ātrumiem, V90 ir galvas tiesu pārāks. Teiksim, paātrināties, braucot uz 100 kmh.

Kas vēl? Dīzelītis varētu būt driusku paskaļš, bet, to jau biju lasījis, ka šiem, 2.0 dīzeļiem, tas ir raksturīgi. 

Interesanti, ka aizmugurē nenāk amortizatoru, bet gan tāda kā "lāga". Pneimatika nāk V90CC modelim.

Vai es esmu apmierināts? - Jā, ir labs auto. Ilgākais brauciens varētu būt pagaidām 6 - 7 stundas. Nav ne vainas :) 

Pie plusiem - 

  • Samērā mazs patēriņš, varētu būt, ka pat mazāks nekā bija pasātam.
  • 220v rozete aizmugurē
  • Ērts salons
  • Izskats

Pie mīnusiem -

  • manējam nav parkinga sensori priekšā, bet gan tikai aizmugurē. Tas tā drusku nepatīkami. Pasātam bija priekšā, aizmugurē + vēl atpakaļskata kamera, bet šim - tikai parkinga sensori aizmugurē...
  • Automātiskais logu slotiņu režīms - nu reizēm viņš strādā kaut kā galīgi nesaprotami. It sevišķi, snigšanas laikā un spēcīgā lietū. Tad ir jālieto parastie režīmi.
  • Baterijas pultij beidzas ļoti ātri, ja nav Varta vai vēl kādas zināmas firmas. Teiksim, ikea baterijas var beigties pat mēneša laikā :)


Message
Username
Password