Outback: Aizmugurējais gultnis

Kādu laiku atpakaļ parādījās dīvaina skaņa no aizmugures. No sākuma domāju ka varbūt reduktors gaudo - eļļa tajā nebija mainīta kopš iegādes brīža.
Domāts darīts - aizbraucu pie čoma ar 1L 75w-90 eļļas un šis nomainīja. Skaņa gan palika :( (mainot šo eļļu ir jāskatās uz to vai atradīsi tik lielu seškanti lai izskrūvētu reduktoram skrūvi - man tādas nebija, tādēļ nācās braukt citur, nevis mainīt pašam)

Sāka krist aizdomas uz gultni. Aizbraucot vēlreiz pie tā paša čoma - aizdomas apstiprinājās. Bija jāsāk gultņa meklējumi. Gultnis nāk kopā ar stupicu, kas visu šo pasākumu padara krietni dārgāku. Pazīstams džeks mainīja '05 gada outbackam gultni un samaksāja 200.- LVL. Nu - bēdīgi...
Pēc pamatīgiem meklējumiem un zvanīšanās uz visādiem gultņhu veikaliem tapa skaidrs ka gultni uz sitiena (tekošajā dienā) zem 120-130 neatrast..

Iekš dts.lv atradās arī [manis atrastais] lētākais variants ~ 95 LVL ar piegādi 14 darba dienu laikā (autospares.lv cena ~ 100 LVL).

Pati maiņa arī diezgan pagrūta - izskatījās ka tur savu mūžu neviens nebija neko darījis, tā kā čoms diezgan noņēmās. Pat nezinu cik stundas sanāca (pa starpai niekojāmies ar aliņu un saviesīgām sarunām), bet uz kādām 2-3 stundām jārēķinās...

Man paveicās, jo nejauši uzgāju vienu džeku kam tieši šāds gultnis (jauns) bija palicis pāri no auto. Bet tā - jārēķinās uz ~ 100 LVL par šādu prieku + arī par darbu jārēķinās sākot no ~25 LVL un uz augšu, jo diezgan ir ko noņemties.

Vienīgais pluss ar šo detaļu ir tāds, ka šie gultņi ir vienādi abām pusēm - ja nu uzliec nepareizajā pusē, tad var vienkārši pārlikt uz otru pusi.

Protams ka nav ļaunuma bez labuma - atklājās ka būs arī jāmaina aizmugurējie bremžu kluči - tie arī jau izskatās ka ir savu nokalpojuši...


Message
Username
Password