Pajero 3: Pirmie iespaidi

Nu jau kādu laiku esmu iegādājies sev Pajero 3. Outback paliek ģimenē, tā kā nav nedz nokauts, nedz pārdots. Vienkārši, ir vajadzība pēc lielāka auto, un, izvērtējot plusus un mīnusus, izvēle krita par labu Pajero 3 ar 3.2 dīzeli.

Pajero 3

Nu ko, drusku salīdzināšu ar outback:

  1. - Atslēgas. Pirmais, kas nepatika iekš pajero, ir atslēgas. Tādas kā psrs durvju atslēgas, plakanas un neizteiksmīgas. Outback atslēgas ir rokās patīkamākas, laikam tapēc, ka tur ir pogas. Pajero atslēgas ir vienkārši plakanas un bez svara :) Zinu, ka sīkums, bet, man kaut kā tas ļoti nepatīk
  2. - Troksnis salonā. Ar to biju rēķinājies, ka būs traktors, un būs arī monotona skaņa salonā. Lai gan, arī outback netiek slavēts ar labu skaņas izolāciju, tomēr, outback ir klusāks.
  3. - Uzrāviens. Outback ir asāks un ātrāks. Bet, neuzskatu to īsti par Pajero mīnusu, auto netika ņemts skriešanai.
  4. + Augstums. Jumta ziņā, pajero ir augstāks par čoma sharan :) Patiesībā, ja būtu vēl uzlicis bagāžnieka šķērsstieņus, es nevarētu iebraukt garāžā tieši dēļ jumta augstuma. Varbūt būtu vajadzējis kā fūrēm - nolaist riepās spiedienu?
  5. + Plašums. Auto netika ņemts, lai ikdienā brauktu uz darbu. Vairāk gan kā darba zirgs, gan arī garākiem pārbraucieniem. Pārbraucieniem kā reizi noder. Ģimenē nu jau pusgadu ir pieagums, tā kā ratu + dažnedažādo mantu ielikšana autiņā pat netiek plānota. Vienkārši paņem un ieliec.
  6. Degvielas patēriņš. +/- tāds pats kā outback. Atšķirība tāda, ka uz outback ir gāze, kas šo pasākumu padara lētāku. Pajero ņammā sākot no kādiem 8-9 litriem uz augšu, tāpat arī ņammā outback uz benzīna. Protams, kad pieradīšu kārtīgāk pie auto, tad arī šis rādījums būs objektīvāks.

Par remontiem, un to izmaksām info sekos :)#4 lslackware 2016-07-11 13:04:34 : Nu re kā. Skoda ir tīri ok aparāts, esmu pavizinājies ar kaut kādu paceltu octavia sedanu. Nav ne vainas. Ar džipu izbraukājām Vāciju un Poliju, kopējais garums ap 2800km. Visu izturēja, ne antifrīzu ne eļļu nevajadzēja papildināt. Tieši pirms brauciena biju aizdzinis pārbaudīt kondicionieri, tadnu atklājās, ka uz aizmugurējo kondiķi trubas kaut kur ir pušu :( Nācās braukt bez kondiķa. Kaut kad jādzenās lai pārbauda - būtu jau ideāli nomainīt uz spiediena izturīgajām šļaukām, bet nu skatīsimies, vai atradīsim tādu kantori.

#3 Māris 2016-07-08 21:50:32 : Sveiki. Kopš manas pārsēšanās no Subaru uz Ford S-max pagājis laiciņš. Ar Fordu esmu jau vienu reizi izbraucis Vāciju un Holandi. Kā minivēns ar 2 litru dīzeli auto ir ļoti labs. Protams, besī pāris Forda sīkumi, taču ideāli auto ir tikai sapņos. Rakstu, jo man gadījās nejaušš pirkums.... Hanoverē tika nopirkta 2011 gada Skoda Octavia 2.0 tdci universiālis! Atzīšos-mirkļa impulsīvs pirkums, taču domāju, ka veikmīgs. Paziņas darba kolēģis nodeva mašīnu atpakaļpirkumā pēc līzinga. Tā bija novērtēta pa 5400 euro. Kopejā vakara alus dzeršanā iznāca saruna ar rezultātu, ka šo auto vajadzētu apskatīt. Ieraudzīju un atlocīju maku.... Tā kā darbā braucu ar Octāviju, šo auto pazīstu diezgan labi. Vācu octāvija ar full opcijām vienkārši šokēja. Patiešām kā Skodas sauklis Simply clever! Tomēr Vācu tirgum un austrumu tirgum mašīnas diezgan stipri atšķiras. Tā kā esmu par vēl vieniem riteņiem bagātāks. Kā Jums iet ar džipmašīnu?

#2 lslackware 2016-06-13 17:45:52 : Nu re kā. Vairs nebūs kas iesaistās diskusijās :( Man vēl ir abi. Outback īsti neplānoju pārdot, ripo labi, nekādas krasās problēmas nav. Jā, monitors gļuko, jā stūre jāpāršuj. Bet - autiņam tulīt būs 400k nobraukums, ko var gribēt. Džipmašīnu riktēju garākam braucienam. Jāaizšauj uz vāciju, tad nu brauksim 6 cilvēki, izmantosim džipu pa pilno :) Jumta kaste, 6 cilvēki, skatīsimies, kas ar patēriņu būs :)

#1 Māris 2016-06-05 22:16:42 : Nu mani piedzīvojumi ar Subaru beigušies. Nolēmu tomēr to pārdot. Pārdevu pa 3100 euro caur autoplaci. Tagad braucu ar savu Ford S-max un domāju ko nopirkt otrās mašīnas vietā. Fords apmierina, taču ir jau bijuši remontiņi. Pats atjaunoju bremzes, servisā remontēju sajūgu. Neko nepadarīsi- lietots paliek lietots. Dīzeļa patēriņš 7-8, un nevaru noturēties no dinamiskas braukšanas- 2.0 tdci dīzelis burtiski aicina mīt. Dzipmašīnu neizskatu, nav vajadzības. Un brendi mani vairs nespēj uzrunāt, Mercedes, BMW, vai Woklswagen- viss jau iziets, tāpat širpotrebs dārgs vai lēts. Kādu laiku braucu ar radinieka sievas Citroen C3, 2013 gada ar Zenit stika jumtu, dīzeli. Sākumā domāju- riktīgs sūds, sieviešu auto. Taču tomēr secināju- labs kompaktklases auto. Manas ģimenes meitenes bija sajūsmā par šo citronu! Un ko tu domāji- gandrīz puscena no pusplika wolkswagen golfa! Nomin līdz 150 000 un izmet... manā un meiteņu braukšanas režīmā- pēc 6-7 gadi, un ņem nākošo! Laikam tā būs jādara! Nu i nafig grabažas...

Message
Username
Password