Pašdiagnostika Subaru 2004 (bez OBDII reader'a)

Tātad, lai aktivizētu šo funkciju, ir nepieciešams 1) savienot 2 vadus, kuri atrodas salona drošinātāju rajonā:

2) Ieslēdzam aizdedzi, un 3-5 sekunžu laikā īslaicīgi uzspiežam uz kilometru nonullētāju (tā arī ir pašdiagnostikas ieslēgšana dzinējam, ABS, un automātiskajai pārnesumkārbai). Ja īslaicīgi 2x nospiest kilometru nonullētāju, tad ieslēgsies paneļa pašdiagnostikas programma. Ja iekš kilometru rādītāja tiek rādīts "A", tātad, tiks parādīti motora kodi:

 

3) Atkārtota kilometru rādītāja nonullēšanas nospiešana (parādās B pie kilometrāžas), pārslēdz sistēmu uz automātiskās pārnesumkārbas pašdiagnostikas režīmu (tiks lasītas kārbas kļūdas):

4) Vēl viena nospiešana aizved mūs uz ABS kļūdu nolasīšanu:

Kļūdu kodi tiek parādīti ne vairāk par trijiem uz sistēmu, pēc kļūmes novēršanas dzinējā vai kārbā, tie pazūd automātiski. Savukārt, ABS sistēmas kļūdas, var nodzēst tikai ar skaneri.. 5) Pastāv arī iespēja ar šo pašu pašdiagnostiku pārbaudīt mērinstrumentu paneli. Pārbaudes laikā visas bultiņas sāk ritmiski kustēties, kā arī, iedegās visas eksistējošās spuldzītes un displeji:

Vēl neesmu pats izmēģinājis, bet cerams ka šajās brīvdienās būs laiciņš ;) Ja nu kādam palīdz, iemetiet atsauksmi / komentāru, ok ? Avots.Message
Username
Password