#6 Anonymous 2012-12-20 07:05:17 : Nu, atkal jaunumi. Pēc sajūga izspiedēja gulņa maiņas sanāca šaize- sāka tecēt vienas pusas blīvslēgs. Pie tam pamatīgi. Braucu vēlreiz uz servisu. Viss pārsteidzošakais - blīvslēgs interneta veiklaos tikai orģināls un cenā virs 6 lati, nemaz nerunājot par dīleru cenu... Piegāde minimums nedēla... Burvīga tirgotāju un japānīšu attieksme!!! Atkal ņēmu talkā "PSRS zināšanas". Meistars palīdzēja un blīvslēgu atrada gultņu veikalā no lata septiņdesmit... un uzreiz.... Neņēmām lētāko, taču dārgākais arī ap 4 lati un ir dabūjams uzreiz! Būtībā - parasts motora blīvslēgs. Ātrumkaste tika sataisīta un iestājās miers! Tieši tagad ir īstais brīdis baudīt Subaru priekšrocības! Tā kā "jāurb"! Lai Jums bagāti Ziemssvētki un veiksmīgs Jaunais gads!

#5 Anonymous 2012-12-14 20:16:45 : Jā, neko darīt, autobūves principi lēnām ir pārplūduši lētuma un nepārdomātu konstrukciju ceļā.Es agrāk teicu, ka mans darba kolēgis nomainīja VW caravella T4 uz jaunu Renault trafic. Nu jau nobraukts ap 40 000 un jau sākas... Nenesn mainīja rokas bremzes troses, jo bija ... ar akmeņiem nodauzīts apvalks vienā pusē .... ! Tas izrādās tikai plika plastmasas trubiņa, kas piestiprināta ar plastmamsas savilcējiem pie virsbūves! Cena- kā augstākās kvalitātes tērauda izstrādājumam! Mainīja pakaļējos bremžu diskus, jo smiltis salien starp bremžu kluci un disku un disks kirdik.... Diska aizsardzības nekādas. Un tie nav garantijas gadījumi. Maksā pats. Jā, viņš brauc arī pa grants ceļiem... Servismeņi atbild- paša vaina! Patstāvīgi viņš uzmeistaroja bremžu un diska aizsargus. Un ar to vēl nebeidzās! Neticēju, kad viņš man rādīja uz mašīnas uzmontātās orģinālās vasaras riepas - praktiski jau nodilušas- kādi 3,4 mm palikuši! Un, tas pa 25 000 km! Es viņam jautāju, nu Tu gan esi maucis, viņš man, - tā kā Tu nezinātu, kā es braucu! Nekas ārkārtējs, jā atri, taču ne kā sportists! Tas nabaga trafiks nav domāts Latvijas ceļu realitātei! Tā pat kā subaru bremzes un durvju rokturi...

#4 lslackware 2012-12-14 16:06:17 : Jā, par vadulām jau man tieši šodien arī teica. Bet nu to aizdzīšu pie sava meistara, lai paskatās, ko lai dara lietas labā.<br />Tie rokturi tiešām sāk palikt vairāk kā kaitinoši. Tiesa gan, es vēl bagāžnieka rokturi neesmu tīrījis, bet aizdoma, ka tiešām, tas var nebūt ilgs risinājums.<br />Man pašam visvairāk nepatīk priekšējo bremžu virzuļu problēma. Es jau esmu nomainījis 2 komplektus. Katrs komplekts iet aptuveni 2 gadus. Vai tad tiešām nevarēja kaut kā sataisīt, lai tur nenāk tās drazas iekšā?<br />Nākamos pasūtīšu lai izvirpo no nerūsējošā tērauda. Tagad, kad braukšu pie meistara skatīties vadulas, teikšu, lai uzmet aci uz virzuļiem arīdzan.

#3 Anonymous 2012-12-14 15:43:59 : Ja saki, ka piespiežot bremžu pedāli graboņa pazūd, izskatās pēc bremžu suporta vadulām. Man arī bija līdzīgs gājiens, uzliku jaunu vienu vadulu un viss OK. Parasti vadula izdauza ovālu vadulas eju pakavā un pats bremžu suports grab braucot. Jāpārurb vadulas eja un jāuztaisa jauna vadula, tad būs miers. Aizmugurējā roktura problēma ir bezgalīga- eļļo cik gribi, iesprūdīs tā pat. Es pat pievilku atsperi, kas atstum rokturi atpakal, pārliekot augšējo atsperes galu ārpus turētāja priekšā, ievīlējot gropīti. Tagad vismaz adekvāti iet atpakaļ. Roktura korpuss gan norūsējis pamatīgi. Tur gandrīz neko darīt... Konstrukcija "paganaja".

#2 lslackware 2012-12-14 06:39:18 : Jauna outback cena ir kārtīga, tas gan fakts. Man jau tas pats, esmu tik daudz darba un līdzekļu ielicis iekšā, ka laikam braukāšu vēl ilgi ar šo auto.<br />Man līdz skatei vēl laiciņš ir, gandrīz pusgads. Līdz tam paredzētie remonti arī nav īsti mazie:<br />- zobsiksna + ruļļi + ūdenssūknis;<br />- stūres reika (vēl jāpārbauda pie meistara)<br />- aizmugures vāka rokturis (varbūt uz vasaru atstāšu). Rokturis nenāk atpakaļ, liekas, ka tas pats, kas ar durvīm - jāņem ārā rokturis un jāeļļo...

#1 Anonymous 2012-12-13 15:20:24 : Šodien savam SUBARU LEGACY B13 izgāju tehnisko skati. Apskates talonā aizrādījumu nebija. Viss OK! Kaut gan savādāk nevarēja būt - tik daudz piķa esmu ielicis, ka šausmas metās! Pēdējā remontā mainīja sajūga izspiedēja gultni. Likās, ka tas čirkst. Taču pēc maiņas čirkstoņa saglabājās. Pētīju - it kā no mašīnas vidus, apakšas. Taču neko nevarēju atrast. Meistars teica, ka sajūga kurvis labs, un kad mainījis zobeni un vilcis vaļā skriemeli, tad divmastu spararats arī atmeties normāli. Tā kā vajadzētu visam būt labi. Par izbrīnu sev dabūju mainīt arī priekšējos šarnīrus. Meistars teica, ka tiem vītne noļurbāta, nevarot vairs pievilkt. Kāpēc, tā arī nesapratu, taču nomainīja. Iskatījās vēl orģināli. Pie viena mainīja arī izpūtēja vidus savienojumu. Tas jau bija sapuvis un laida garām. Tā kā remontiņš arī ne mazais. Vēl jātiek galā ar aizmugurējo durvju centrālo atslēgu un radio tumsonību. Pēc kopējo naudas ieguldījuma apmēra nav jāga pārdot, jāurb pašam! Bija doma ar piemaksu apmainīt pret Outback taču apzinoties, ka atkal sāksies- diski, kluči, eļļas, siksnas, amīši, riepas, jauksana, smērēšana un vēl sazin kas, nevelk galīgi un maiņu. Tomēr second hand relatīvi jaunie auto ir lielākoties nodzīti vai ar kādu problēmu. Un ja vēl pierēķina to paredzēto darba resursu, kas vēl atlicis, metas sevis žēl! Bet jaunu subaru legacy/outback nevelk pirkt. Ceņņiks debešķīgs.

Message
Username
Password