#6 lslackware 2015-11-29 12:56:32 : Nu ko, es arī, beidzot, pavizinājos ar 2 pasvaigiem auto. Jāsaka atklāti, ka diezgan sen vairs nebiju braucis ne ar ko citu, kā tikai ar subaru. 1) Seat Altea dīzelis. Par motora lielumu nezinu, bet, tīri žiperīgs. Interesants auto, kluss. Nepatika tas, ka manuālā kārba, un, kā jau dīzelim, pirmais robs ir gandriz nevajadzīgs, tīri, lai izkustinātu auto... Patika - ļoti kluss (priekš dīzeļa), diezgan ietilpīgs, dinamisks. 2) BMW 5 GT. Jāsaka atklāti, arī šim pat nezinu, kas bija par motoru, cik liels, liekas, ka 3.0D. Interesants auto. Ļoti dinamisks, ātrs, ļoti kluss. Smuks salons, ergonomisks. Visādi balsti, aizmugurē super liels roku balsts, ērti sēdekļi. Nepatika - baigi jādomā kur to atstāt, vai atnākot spoguļi vēl būs, vai vairs ne. Cena. Ja godīgi, es pat nezinu, cik tāds maksā. Noteikti, ka kasko maksā milzigu naudu. Runāju ar vienu čomu, kurš ir pārkāpis no e39 uz e61. Viņš teicās, ka labāk jau nu būtu palicis pie e39. e61 jau ir tehniski daudz sarežgītāks, ne kurā katra vietā to remontē, utt. Protams, ka tas viss arī maksā. Pieļauju, ka ar GT ir vel trakāk.

#5 Māris 2015-11-08 01:04:42 : Šobrīd vizinos ar Ford S-max un reizēm ar Subaru Legacy. Šis Ford modelis un dīzeļmotora salikums liekas veiksmīgs. Būtībā mašīna ir interesanta dizaina minivēns ar sportiskiem gēniem. Kolēģi, kas iemēģināja s-max saka, ka auto ir raķete... Piekare stingra, pacieta. Šodien braucot ar Subaru pieķēru sevi pie domas, - kapēc logu tīrītājs nestrādā? Oi, te tak nav lietus sensora, jaiesledz ar roku... Stulbi, taču pie labumiem ātri pierod... Fascinē arī visādu lampiņu daudzums mašīnā. Patīkami, gandrīz kā luksus klasē. Ir arī Fordam savas īpatnības un mīnusi. Par džipiem neko nevaru spriest, nav bijusi darīšana. Cik varu atcerēties, kaut kad sen atpakaļ bij manai koleģēi Pajero džips, taču viņai patīk mainīt mašīnas kā kleitas, auto atri nomainījās. Tagad brauc ar Skoda octaviju... Ja jau gribas 7-vietīgu džipu, tad jau droši vien pēc tada ir vajadzība. Es tagad vairāk blandos pa Eiropu, tur tādas mašīnas ir retums. Tur cieņā golfveidīgie dīzeļauto, vai universāli minivēni. Kā sērga iespiežas kia, hundai.

#4 lslackware 2015-11-07 19:52:27 : huh, nu ir pienākuši laiki, kad arī jāskatās pēc otra auto. Sāku mest aci uz 7 vietīgo Pajero 3, ar 3.2 DiD motoru. Bet nu vēl tikai briestu, varbūt kaut kad pēc jaunā gada svinībām...

#3 Māris 2015-09-29 10:01:44 : Jā, bez rāmju logi vairs nav Subaru jaunajos modeļos. Žēl. Vai tehniskais "krustojums" ar Toyota nāks par labu Subaru, laiks rādīs. Nauda arī nežēlīga par jaunu Subaru. Salīdzinot nesalīdzināmo - s-max un Legacy pirmais, kas metas acīs ir salona materiālu kvalitāte. Eiropietim galvas tiesu labāks, kaut gan par Legacy salona funkcionalitāti un izturību iebildumu nav. Starpība braucot ar dīzeli un benzīnu stipri jūtama akustiskajā komfortā. Pēc "traktora" s-max, Subaru liekas vareni kluss. Izmaksas braukšanai apmēram vienādas - vai S-max dīzelis vai subaru gāzīte. Subaru jūtams, ka tas būvēts aziātu ķermenim, S-max- eiropiešu ķermenim. Vasarā pilnpiedziņas labumu sajust grūti, ar priekšpiedziņu pilnīgi pietiek. Nāk ziema, tad jau redzēs, kā uzvedīsies priekšpiedziņas dīzelis vai pilnpiedziņas gāzīte.

#2 lslackware 2015-09-17 10:21:47 : Apsveicu ar jauna autiņa iegādi! Šos, jaunos subaru, esmu tikai pāris redzējis uz ielām. Izskatās jau nu gan gana iespaidīgi... Lielāks par pirmo subaru / toyota krustojumu. Bet, cena Latvijā - sākot no 29 800 EUR... Man arī īpaši netīk, ka krustojoties ar toyota, outback pazaudējis vienu no savām lielākajām īpašībām - nav vairs bezrāmju durvju stikli :( Runā, ka tas esot dēļ drošības...

#1 Māris 2015-09-15 12:16:40 : Video labi, Subaru rullē! Nākotnē Subaru modeļu iegādi neizskatu. Iemesls-dizains un cena.... . Toyota krustota ar Subaru. Nav Subaru šarma! Iepirkts Ford S-max 2.0 TDCI 2007 gads. Asfalta metālika, melnais salons, navaroti, 6-niece rokas kaste, āķis. Noskrējiems 212 000. Jāiegulda ap 500-600 euro. Beļģijas mašīna, kvalitatīva, materiāli arī Ok, kopta. Dillitrīgā turbo dīzeļa griezes moments burtiski fascinē!!!! Sajūta, ka brauc ar 2,5-3 litru benzīnu. Neknapi kapājot vidējais pārtēriņš ap 5-6 litri pa štrāsi... . Tagad man ģimenē Subaru Legacy sievai un ziemai, S-max ceļošanai un man... redzēsim ,kas ņems virsroku. Kaplis Subaru vai tautas Ford.

Message
Username
Password