Gāze ik pa bridim atslēdzas

Uzradās tāda dīvaina problēma - uz maziem apgriezieniem, sāka slēgties nost gāze, auto gāja tikai uz benzīna. Uz lielākiem apgiezieniem it kā viss kārtībā. Problēma uzradās kaut kad pa lielo lietavu laiku. Nu ko, jābraukājas daudz, tieši nākamajā dienā jālaiž uz Talsiem. Aizbraucu Talsos, uz LM Auto servisu (peugeot).

 

Džeki no sākuma rauca pieri, jo, kā zināms, visgrūtāk noteikt problēmu ir tad, kad tā nav visu laiku. Man arī tā bija - problēma nebija visu laiku, tā uzradās ik pa laikam, un ik pa laikam pazuda. Bet, par laimi, pieslēdzot pie datora, problēma tika noteikta ātri vien - reduktora temeperatūras sensors. Bilde piemēram:

Temperatūras sensors BRC reduktoram

Pie reizes, vēl tika nomainīti filtri un pieslēgts pie datora - paveikta apkope. Cena 40 EUR. Nezinu, vai baisi dārgi, jo pēdējo reizi pie Uģa taisīju apkopi vēl par latiem, ja nemaldos, bija kaut kas ap 15 - 20 LVL. Es domāju, ka tīri adekvāti. Pie reizes, mājās nomainīju kondicioniera un stūres pastiprinātāja siksnas, jo tās arī sāka pamazām čīkstēt, un auto atkal iet kā smērēts :)#2 lslackware 2014-08-27 12:01:29 : Uz benzīna liekas, ka drusku šūpo gan brīvgaitā. Gāzes patēriņš varētu būt aptuveni 11 - 13 litri.

#1 Māris 2014-08-24 19:45:58 : Man gāzes iekārta strādā labi. Nekādus elektroniskos brīnumus vēl neesmu jutis. Tērē ap 10-11 litriem. Kā Jums motorīts darbojas uz benzīna? Vai brīvgaitā nešūpojas? Man liekas, ka manējam kārtējo reizi smidzinātāji aizķepuši - ar benzīnu brīvgaitā šūpojas un dodot gāzi bubina. Zināma lieta, Smidzinātāji aizdirsti - ne smidzinātāja sietiņš -filtrs, bet pats smidzinātāja gals. Ir tāda epopeja jau bijusi. Var iztīrīt tos pats, pilns youtybe ar piemēriem. Tomēr būs jāpieregulē lai brīvgaitā lieto benzīnu, Ilgstošs sausums nekas labs smidzinātājiem nav. Lai vai kā=gāzīte rullē!!!!

Message
Username
Password