Outback: aizmugures bremžu kluči

Izbeidzās aizmugurē bremžu kluči. Pasūtināju iekš eparts.lv klučus, un pēc pailga laika tikai aizbraucu pie meistara. Autiņu atstāju pie viņa, jo laiks nu itin nemaz tagad nav mans sabiedrotais. Pēc kāda laika meistars zvana – visu iztīrījis, apslīpējis bremžu diskus, bet - kluči nav īstie... Lai gan bija pasūtīts izmantojot modeļa gadu un pārējos parametrus, izrādās, ka tur nāk 2 veidu kluči. Es uzgrābos uz neīstajiem. Manam autiņam aizmugurē neder kluči, kuri tiek indeksēti ar šādu nr: P78011.

subaru bremžu kluči
P78011

Atdot atpakaļ vairs nevarēja, jo laiks tiešām bija pagājis par ilgu. Pēc pāris dienām aizbraucu pakaļ jaunajiem klučiem ar cerību, ka šie nu gan derēs. Vēl pēc pāris nedēļām atradās laiks, kad aizbaukt pie meistara. Te jāpiezīmē, ka pie sava meistara tiešām bija problemātiski tikt, bet atstāt vienalga kurā servisā Rīgā īsti negribējās. Mājās parasti biju ap 21, bet kurš tev vairs ņems autiņu taisīt tādā tumsā? Un arī sestdienās parasti nebiju mājās. Bet svētdienā vispār reti kurš strādā... Nu labi, pietiks attaisnoties, pie lietas:

  • Aizmugure atkal čīkstēja. Trakākais bija braukt atmuguriski un pabremzēt, tad bija diezgan skaļa čīkstoņa, reti riebīga skaņa, visi vienmēr skatījās, kas tur notiek :)
  • Bremzēm jau sāka iet bleķis pa bleķi, nācās bremzēt mazāk :)

Par laimi, jaunie kluči ģeldēja kā uzlieti. Derīgo kluču nr: LP1999. 

LP1999

 

Meistars iztīrīja virzulīšus, noslīpēja bremžu diskus. Laika ziņā 3-4 stundas, naudas ziņā 30 EUR. Braukšana palika jūtami patīkamāka :) Vēl tikai atlicis izpūtēja savienojuma trubās aiztaisīt caurumiņu, un auto iekšpusē paliks vēl klusāk. Meistaram bija izbeidzies balons, tad nu atlikām uz citu dienu. Piezīme: Kluči nederēja manam outback, savukārt, varbūt citam tie der kā uzlieti. Tā kā uzreiz nevajag meklēt tieši otros klučus, varbūt vajag no sākuma apskatīt vecos un salīdzināt. Man tie kluči izskatās it kā domāti priekš mašīnas, kurai aizmugures bremzēm ir 2 bremžu virzuļi, lai gan manam ir tikai 1 virzulītis.Message
Username
Password