Blogs atjaunots

Blogs ir atjaunots. Man nenormāli apnika mūžīgās problēmas ar wordpress. Spameru nemitīgā reģistrēšanās, nenormālās spraudņu problēmas, nespēja ielogoties administratora lomā, un, attiecīgi, nespēja rediģēt pašam savu blogu. Ārprāts!

wordpress logo

 

Tāpēc, tagad esmu blogu uzlicis uz sevis izstrādāta lapas dzinēja LScms. Kādu laiku būs problēmas, komentāri tiks pievienoti drusku vēlāk (jo manam dzinējam ir savādāka datubāzes struktūra nekā wordpress), bet - cerams, ka pa nākamo nedēļu viss tiks savests kārtībā. Attiecīgi, arī pašas ziņas, tiks drusku pierediģētas, jo es izmantoju savādāku editoru, ar kuru pievieno rakstus un bildes, nekā wordpresā tiek izmantots...

Bet - ātruma pieaugumu jūs jau varēsiet novērot uzreiz :)

Ja nu kas, kontaktu forma vēl nav, tā vēl tikai izstrādes stadijā, tā kā izmantojam epastu,#1 lslackware 2018-01-21 17:45:05 : Beidzot atradu arī laiku pievienot komentāru moduli. Eksistējošie lietotāji var ielogoties par paroli izmantojot sava epasta adresi. Savukārt citiem, kuri izmantoja blogger konta paroles, būs šāda parolīte: "qwert123!" (bez pēdiņām)

Message
Username
Password