Subaru: Grabošs izpūtēja gals

Ik pa brīdim bija dzirdama tāda kā metāliska skaņa no aizmugures. Tā kā kaut kāds izpūtēja kronšteins būtu atlūzis, un trinās ap dzelžiem. Beigu galā arī atklājās cēlonis - izpūtēja dekoratīvais gals.

Nu ko, nācās arī noņemt to pavisam un sākt domāt risinājumu...

outback izpūtējs

Viņš turās uz tādiem kronšteiniem, kuri ir piemetināti pie izpūtēja, un dekoratīvais gals ir pieskrūvēts pie tiem ar kronšteinā iemetinātu uzgriezni. Mēs izdomājām savādāk. Proti - salauzti bija kronšteini, atlūzuši no izpūtēja. Skrūves bija ierūsējušas izpūtēja galā, un tās bija jāfleksē nost. Risinājumā - iemetinājām izpūtēja galā uzgriežņus, tiem cauri iet skrūves, kuras galā ir piemetinātas šaibītes. Un - lai salabotu kronšteinus, būtu tie no sākuma jāizloka no metāla, un pēc tam arī jāņem nost izpūtējs. Savukārt šeit - skrūvēšanas vaina :)

subaru izpūtēja gals

subaru izpūtēja gals

 #2 lslackware 2016-12-29 13:17:01 : ir dažādi gali. Piemēram, šis ir oriģinālais uzgalis :) Nez vai tev patiktu braukāt ar tādu, kāds ir redzams otrajā bildē.

#1 sesks 2016-12-29 12:53:14 : Man tie dekoratīvie uzgaļi uzdzen trīsas, man liekas, ka tie ir domāti tikai šķūninga piekritējiem.

Message
Username
Password