Subaru zobsiksnas maiņas video

Video pamācība, kā nomainīt zobsiksnu paša spēkiem. Par cik, man šis process ir ieplānots uz nākamo mēnesi, tad tagad sāku apsvērt domu - varbūt tomēr nomainīt šo visu pašam? Atmo subaru video:

Padomāšu :) Pazīstams čomaks (nebūdams mehāniķis) mainīja savai turbo imprezai - esot aizņēmis 4 stundas, no tām vēl pie tam stunda gājienam uz bodi pēc vajadzīgās atslēgas... Tālāk arī viņa rakstītais:

 

Te viens links uz video pamacibu (piecas dalas) ka pasam nomainit savai Imprezai zobsiksnu. (Parejas dalas atradisi turpat blakus) http://www.youtube.com/watch?v=6mjCegTnB60 Sodien pec šis instukcijas pirmo reizi muža mainiju siksnu savai Imprezai. Rezultata viss sanaca teicami. Man tas aiznema apm. 4 stundas. T.sk. viens gajiens uz DEPO jo pietruka viena atslega. Pirms sakt noteikt jabut visiem instrumentiem. Un ja dalu no istrumentiem var aizstat, tad torque wrenč jabut obligati, jo rullišu skruvem ir ļoti viegli noraut vītni parvelkot skruvi. Un jā.. tagad GROSSā ir atlaide SKF zobsiksnas komplektam - 50%. (siksna, spriegotajs un 4i rulli) Visu komplektu var iegadaties par 120 LVL.

Turbo subaru video pirma dala: #4 lslackware 2012-12-14 06:33:56 : Man arī priekšā graboņa kādu laiku jau iet. Nomainīju stabilizatoram bukses un atsaites, bet skaņa gan palika :( Interesanti, ka viegli piespiežot bremžu pedāli, graboņa pazūd. Aizdomas sāk krist uz stūres reiku :( Bet nu izbrīvēsies laiciņš, aizlaidīšu pie sava meistara, lai dod galējo spriedumu...

#3 Anonymous 2012-11-26 09:30:23 : Sveiks atkal. Biju pie mesitara servisā, lai nokonstatētu kas grab priekšējā piekarē. Izraustīja visu iespējamo un nokonstatēja, ka tās varētu būt priekšējā stabilizātora stieņa bukses. Lai risinātu problēmu tika fiksi no gumijas caurules izgriezts gabals, apliekts ap stieni, nogriezts vajadzīgajā diametrā un iebāzts buksēs kā papildinājums. Trokšņi pazuda... Prieks 2 lati... Meistars apskatīja manas jaunās poliuretāna bukses un atzina par labām. Taču nemainījām, jo vecās vēl ies. Pēc 2000 km jābrauc pie viņa mainīt zobeni. Viņš apskatīja arī piedziņas siksnas ģenerātoram un kodicionierim. lai gan pēc skata labas, taču atzina, ka jau rievu malas padilušas un skriemeļa V gali jau griežas siksnā. Pērc vien jaunas... Būtībā zobenes un pavadaprīkojuma remonts nebūs no lētajiem... Mierina, ka tas viss notiks ne ilgāk par 4 sundām...Starp citu, pēdējā ZaRuļom žurnālā bija eļļu 0w40, akumulātoru, parasto sveču tests. Eļļās MOTUL pirmais, aķos VARTA BLUE un MEDALIST, svecēs pagaidām DENSO kruto galu grūti pārspēt.

#2 lslackware 2012-11-05 19:19:59 : Es te arī padomāju, un tomēr pats to nedarīšu, dzīšu uz kādu servisu. Protams, pirms tam izpētīšu cenas - ja nu baigi atšķirās, tad varbūt, arī nāksies ņemt brīvdienu un paveikt šo pašam.<br />Par radio - es arī neko neesmu darījis. Toreiz aizrakstīju uz 12volt.lv, vai šie var man sataisīt, šie atbildēja, ka neko nevarot garantēt, jāskatās :( Tā arī braukāju bez radio gaismas. <br />Manam autiņam arī ādas apšuvums ir nolietojies, vienā vietā arī nāk vaļā, arī vajadzētu pāršūt, bet nu to pēc tam :)<br />Par bildēm paldies, pagaidīšu, uztaisīšu kādu jaunu rakstiņu.

#1 Anonymous 2012-11-05 15:14:50 : Labs materiāls par zobsiksnas maiņu! Es savam legacim 2.0 arī vācu materiālus zobenes maiņai. Taču to darīšu pie meistara, kurš to jau ir darījis, apmēram pēc 4000 km. Zobenes maiņā pie viena gatavojos mainīt visu pa ceļam, sadaleņu blīvslēgus, ūdens pumpi, protams, ruļļus, spriegotāju u.c. Nevarētu teikt, ka prieks sanāk lēti, taču mierina, ka ar manu nobraukumu tas nebūs jādara pārmēru bieži. Pie viena atkal plānoju remontēt priekšējo piekari - grab atkal. Aizsūtīju uz SIA Poliprodest priekšējo balstu pakaļējās bukses, lai izlej no poliuretāna. Varbūt turēs ilgāk. Kad atsūtīs atpakaļ uztaisīšu bildes un nosūtīšu Jums. Ar nodzisušo radio displeju neko neesmu darījis - negribas čakarēties. Plānoju vienu mazu darbiņu, kad auto stāvēs kādu mirkli ilgāk. Gribu stūri apšūt ar ādu. Visiem autiņiem man tādas ir bijušas, gribas šitam grabulim arī. Tomēr patīkamāk to ripuli turēt rokās...

Message
Username
Password